Adobe Premiere 2022
Avid Media Composer 2022
Final Cut Pro X 2022
Grass Valley Edius 2022
After Effects 2022
Tezgahçılar'da Eğitmen Oldum

Video içeriklerin gücü gün geçtikçe daha da artıyor. Kitlelere ulaşma aracı olarak en etkili yöntem olan video, pazarlama alanında büyük bir öneme sahip. İnsanların %72’si bir ürün ya da servis hakkında bilgi edinmek için bir metini okumaktansavideo izlemeyi tercih ediyor.

Ürettiğiniz yazılı içeriğin video ile desteklenmesi, markanızla ilgili bir haber veya tanıtımda “video” ifadesinin bulunması bile tıklanma oranlarına %70’lere varana dek etki ediyor.
Yanii, artık kelimeler değil de görüntüler konuşuyor!

Hedef kitlenizin ilgisini çekmekte ve canlı tutmakta zorlandığınız bir alanda mı çalışıyorsunuz? Mailinglerinizin daha fazla tıklanması, aktarılması zor bilgiler için alternatif anlatım yolları mı arıyorsunuz? Sosyal medya içeriklerinizin daha fazla etkileşim almasını, sosyal medya profilinizin daha güçlü ve ilgi çekici olmasını mı istiyorsunuz?

Yapmanız gereken şey epey basit: Z kuşağının aktif olduğu ve beklentilere yön verdiği dijital dünyada video içerik üretmek!

Peki YouTube ve Instagram’da video içerik üreten Influencerlar, bu işi profesyonel seviyeden tutun hobi olarak yapan herkes o videoları nasıl çekiyor, kurguluyor, kesip biçiyor dersiniz?

Güzel Haber! Eğitmenimiz Fatih Yıldız işin tüm detaylarını ve püf noktalarını bizim için olabilecek en anlaşılır şekilde ortaya dökecek.
Bu atölye boyunca Adobe Premiere Programı üstünden en hızlı, en pratik ve en işe yarayan bilgileri cebe koyup uygulayarak hayatımıza yeni bir sayfa açacağız 🙂

Hadi eğitmenimiz Fatih Yıldız‘ın hazırladığı videoyu izleyelim!

Video Kurgu Atölyesine Kimler Gelmeli?

  • İçerik üreticileri
  • Bir YouTube kanalı açmak isteyenler
  • YouTube ve ınstagram’da video içerik üretmek isteyenler
  • Freelance iş yapanlar
  • Video editlemeyi temel seviyede öğrenmek isteyenler
  • Markası için ilgi çeken video içerikleri nasıl kurgulaması gerektiğini öğrenmek isteyenler
  • Kurumu için mailingler ve sosyal medya kanallarına yönelik hızlı ve pratik içerikler üretmek isteyenler
  • Sosyal medyasını güçlendirmek isteyenler

Öğrenciler!

  • Kendini geliştirmek, müfredatın dışına çıkıp özgürce keşfetmek isteyen tüm öğrencilere çok güzel bir haberimiz var: 30 yaşın altındaki tüm öğrencilere (her atölyede 3 koltuk kontenjanlı) %15 indirim!
  • İndirimden yararlanmak için bize tezgah@tezgahcilar.com adresinden ulaşabilirsiniz.
  
2394 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın