Instagram
Gelişmelerden haberdar olmak için instagramdan takip edebilirsiniz!
Seslendirme - Dublaj
Profesyonel seslendirme hizmetleri
Kurgu Özel Dersi
Özel kurgu dersiyle profesyonel kurgucu olabilirsiniz.
Video - Animasyon
Video işlerinizi yaptırın
Senaryo Bankası
Aklına güzel bir fikir geldi ve yazdın şimdi ne yapacaksınız?

Edius Pro 8 sektörün lideri olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor.


EDIUS Pro 8 hakkında bilmeniz gereken 8 şey
Bir Editör, teknoloji nedeni ile beklemek zorunda kaldığında, yaratıcılığı sekteye uğrar. Bu sorun, EDIUS Pro 8 ile asla yaşanmaz.
EDIUS Pro 8, daha çok format ve daha çok çözünürlük‘ü real-time Herşeyi Hızlı Düzenleme, yeteneğini sürdürüyor. Burada EDIUS Pro 8 hakkında bilmeniz gereken 8 önemli şey yer alıyor:
Thing 1Thing 2Thing 3Thing 4
Deneyebilirsiniz.Satın Alabilirsiniz.Saklayabilirsiniz.Yönetebilirsiniz.

Bir Belden Markası olan Grass Valley, yükseltme yaparak çıkarttığı EDIUS Pro 8’in, 30 gün kullanabileceğiniz bir deneme sürümünüindirebilirsiniz.

EDIUS Pro 8 son kullanıcı satış fiyatı 525 Euro bedelle sahip olabilirsiniz. EDIUS Pro 7 kullanıcıları ise, yeni versiyona 210 Euro bedelle yükseltebilirler.

EDIUS Pro 8 bir abonelik yazılımı değildir. Ömür boyunca EDIUS 8.x versiyonları ile ücretsiz güncellemeler ve yeni işlevler almaya devam edecektir.

Edius Pro 8 ile birlikte, düzenleme öncesinde video ve hareketsiz görüntü ortamını düzenlemek için mükemmel bir GV Browser gelmektedir.
Thing 1Thing 2Thing 3Thing 4
Canon XC10 görüntüleri düzenleyebilirsiniz.Intel CPU’dan Daha İyi Faydalanacaksınız.Daha fazla FX yazılımı kullanabilirsiniz.Üçüncü parti I/O donanım kullanabilirsiniz.

Edius 8, Canon’un yakın zamanda duyurulan XF-AVC video formatını destekleyen, ilk NLE yazılımıdır.

Edius Pro 8, 4K kurgu esnasında bile süper hızlı H.264 export ve şaşırtan oynatma için Intel’in Quick Sync Video yararlanır.

Edius Pro 8, görsel efekt plug-inleri için OpenFX standardını desteklemektedir.

Edius Pro 8, Blackmagic Design’ın son donanımlarını destekler. Ayrıca, üçüncü parti başka I/O donanımların desteklenmesi konusunda, çalışmalar yapılmaktadır.
Daha Fazla Bilgi


Edius Pro 8 hakkında Grass Valley web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi edinin.
1 Nisan – 31 Temmuz 2015 arasında satın alan Edius Pro 7.x kullanıcıları, Edius Pro 8.x ÜCRETSİZ yükseltme hakkına sahiptirler. Yukarıda belirtilen Fiyatlara KDV eklenecektir.
Ayrıntılar bu sayfalarda, Grass Valley ve Türkiye Distribütörü Avkom web sitesinde ayrıca ilan edilecektir.

EDIUS PRO 8, SATIŞA BAŞLADIĞINDA BU SAYFALARDAN DUYURULACAKTIR.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
3132 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın