Seslendirme Ekibine Katıl
Sesine güveniyor, dublaj yapmak en azından fikir sahibi olmak istiyorsan.
Kurgu Özel Dersi
Özel kurgu dersiyle profesyonel kurgucu olabilirsiniz.
Bir Senaryom Var
Aklına güzel bir fikir geldi ve yazdın şimdi ne yapacaksınız?
Fatih Yıldız

Sektörün lider programı Premiere'le kurgu öğrenmeye ne dersiniz ?

  Adobe Premiere bir video montaj programıdır. Bugün ulusal tv kanalları, prodüksiyonlar, dizi ve film sektörü Adobe Premiere yazılımını kullanırlar. Yaygın kullanılmasının sebebi hızlı, pratik oluşu ve Adobe' ın ürettiği After Effects, Audition, Photoshop gibi programlarla senkron çalışmasıdır.
Özel ders imkanıyla başlangıç düzeyinden başlayıp bir tv kanalında veya film şirketinde  kurgu montaj operatörü olabileceğiniz düzeye gelmeniz hedeflendi. Haftada iki saat ders, ödevler ve uygulamalar ile iki ay gibi kısa bir zamanda epey yol katedeceksiniz. Eğitim boyunca ilk dersten itibaren bol bol uygulama yaparak pratiklik kazanacaksınız. Uygulamaları gerçek belgeseller ve programların ham görüntüleri üzerinde yapıyoruz. Özel ders İstanbul' da verilmektedir. İstanbul dışı için uzaktan eğitim modeli mevcuttur. Herkese bol şans. 
ÖZEL DERS İÇERİĞİ

 
BAŞLANGIÇ AYARLARI YENİ PROJE


 
TIMELINE ARAYÜZ İNCELEMESİKISAYOL TUŞ PRATİKLERİ   WORKSPACE PALET MENÜ YÖNETİMİKJ BANT HAZIRLAMA (UYGULAMA)MASK EFEKT KULLANIMIRENK YÖNETİMİ LUMETRİ COLORSES VE GÖRÜNTÜ GEÇİŞ TEKNİKLERİMOTİON KULLANIMI VE YÖNETİMİ (UYGULAMA)PROGRAM MONTAJ TEKNİĞİ (UYGULAMA)SOUND EFEKT FOLEY KULLANIMI (UYGULAMA) SES KAYIT TEKNİKLERİ (UYGULAMA)SES FINAL MIX COMPRESSOR (UYGULAMA)YAZI OLUŞTURMA VE YÖNETME SEÇENEKLERİ TRT'YE BANT GÖNDERME 4 KANAL MXF RENDER AFTER EFFECTS KULLANIMI (UYGULAMA)POST PRODÜKSİYON AŞAMALARI (UYGULAMA)TİMELAPSE İŞLEME VE COLOR (UYGULAMA)BELGESEL KURGUSU (UYGULAMA)


HABER PROGRAMI KURGUSU (UYGULAMA)

REKLAM KURGUSU (UYGULAMA)Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1506 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın